Piękno Ibizy widziane z poziomu Wody

Wynajem prywatnego jachtu na Ibizie

Nie ma nic piękniejszego niż dzień spędzony na morzu i powrót na Ibizę o zachodzie słońca. 

W tym celu proponujemy wynajęcie prywatnego jachtu wraz z kapitanem, który pokaże Wam wiele pięknych miejsc, do których dotrzeć można tylko drogą morską.

Najczęściej wybieraną trasą jest nasza sąsiednia wyspa Formentera, jednak na wybrzeżu Ibizy jest także wiele innych atrakcji. Ukryte jaskinie, laguny, malownicze zatoczki, w których można zatrzymać się na morską kąpiel w krystalicznie czystej, błękitnej wodzie lub wyjść na brzeg na lunch lub drinka w restauracji na plaży.

Proponowana trasa: Formentera

Formentera to najmniejsza zamieszkana wyspa archipelagu Baleary. Jej powierzchnia to zaledwie około 83m2.  Znajduje się około 3 km od Ibizy, dlatego jest doskonałą destynacją na jednodniową wycieczkę jachtem.

Formentera to rajska wyspa, z niezwykłymi, szerokimi piaszczystymi plażami otoczonymi błękitną wodą. Najsłynniejsza z nich to plaża Ses Illetes, prawie pół kilometrowa, z delikatnego białego piasku, otoczona z dwóch stron turkusową płytką wodą.

Podczas rejsu, kapitan zaproponuje Wam przystanki na kąpiel morską w najpiękniejszych miejscach, a jeśli będziecie chcieli, możecie również zejść na brzeg na lunch w jednej z wyśmienitych restauracji nad samym brzegiem morza. W szczycie sezonu poproście nas o wcześniejsze zarezerwowanie stolika. Wisienką na torcie rejsu na Formenterę jest powrót na Ibizę o zachodzie słońca.

Proponowana trasa: Es Vedra

Es Vedra do symbol Ibizy. Skalista wyspa o wysokości ponad 400 metrów, o której mówi się że jest trzecim najbardziej magnetycznym miejscem na Ziemi. To również ona powoduje, że jak raz przyjedziecie na Ibizę, będziecie chcieli wracać tu co roku Powstaje tu wyjątkowe doświadczenie energetyczne, które trzeba poczuć i zobaczyć na własne oczy.

Wokół Es Vedry krąży oczywiście wiele mitów i legend, w tym o przelatującym UFO, nawoływaniach syren i mistycznych mocach uzdrawiania.

Ile w tym prawdy? Nikt nie wie. Ale czy akurat o prawdę tu chodzi?

Lifestyle management na Ibizie - Ibiza Secret Life

Proponowana trasa: Punta Galera

To miejsce na wybrzeżu w okolicach San Antonio, które oferuje piękne, krystalicznie czyste, błękitne wody, skalne jaskinie i niepowtarzalne widoki. 

Jedna z jaskiń jest od wielu lat stale zamieszkana. Mieszka w niej niesamowity człowiek, nasz dobry znajomy. Możemy wpaść do niego na orzeźwiające mojito lub sesję tarota.

Proponowana trasa: Cala Jondal i klub Blue Marlin

Plaża Cala Jondal to jedna z najmodniejszych plaż na Ibizie. Znajduje się w pięknej lagunie otoczonej wzgórzami. W odróżnieniu od większości popularnych plaż, Playa Jondal jest plażą kamienistą, co nie przeszkadza by uznawana była za jedną z najbardziej eleganckich na Ibizie.

W lecie codziennie przypływa tu wiele jachtów większych i mniejszych celebrytów.

Na samej plaży znajduje się popularny klub plażowy Blue Marlin, gdzie zjeść można wykwintny obiad, lub kolację. Blue Marlin to również klub, do którego zapraszani są najlepsi DJ’e, dlatego lepiej  zarezerwować stolik wcześniej.

Scroll to Top