Planowanie wakacji na Ibizie

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Działając w branży od 2017 roku, posiadamy wiedzę o Ibizie, odbywających się tu wydarzeniach oraz istotne kontakty, aby móc zaoferować Ci najlepszy czas. 

Pozwól nam zadbać o Ciebie, a Twoje wakacje będą bezstresowe, wyjątkowe i niezapomniane.

Jeżeli chcesz, będziemy pod telefonem 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, w każdej chwili, gdy tylko będziesz nas potrzebować. Co tylko przyjdzie Ci do głowy – znajdziemy idealne rozwiązanie. Oferujemy doradztwo w planowaniu Twojego czasu na Ibizie, tak byś Ty mógł całkowicie oddać się relaksowi i dobrej zabawie.

Na początek nocleg

Zaczniemy od pomocy w znalezieniu idealnego miejsca na Twój pobyt. Zależnie od Twoich preferencji może być to apartament w mieście lub luksusowa willa z widokiem na morze, prywatnym szefem kuchni, barmanem i DJ’em, którzy zadbają o dobrą zabawę.

Wille na wynajem Ibiza
Wynajem samochodów Ibiza

Transport na Ibizie

Proponujemy szeroki wachlarz samochodów na wynajem, ale jeśli wolisz nie przejmować się prowadzeniem samochodu, z lotniska przywiezie Cię nasz szofer, który może być do Twojej dyspozycji przez cały pobyt.

Kluby i życie nocne

Kiedy już zdecydujesz, które kluby chcesz odwiedzić, zarezerwujemy dla Ciebie bilety lub stoliki VIP w klubach takich jak np. Amnesia, HI lub Pacha, a także dostęp do kulis, czyli tzw. backstage. 

Polecane kluby na Ibizie

Wynajem łodzi lub jachtu

Ale przecież Ibiza to nie tylko życie nocne, to również piękna wyspa o niesamowitej przyrodzie i wielu sekretnych miejscach.

Do niektórych dostać się można tylko drogą morską, gdzie nasz kapitan zabierze Cię wybranym przez Ciebie jachtem. Do innych możemy wybrać się na wycieczkę np. Jeepem Wranglerem.

Relaks i regeneracja

W końcu przyjdzie czas na coś dla ciała i ducha. Dowiesz się, że Ibiza to bardzo spirytualna wyspa, pełna yoginów, specjalistów od masaży holistycznych, aromaterapii czy dźwiękoterapii przy udziale mis i gongów.

A jak to nie pomoże, mamy też kroplówki witaminowe, które postawią Cię na nogi.

Masaże i rytuały na Ibizie
Wynajem prywatnych samolotów Ibiza

Prywatne samoloty

Kiedy przegapisz kolejny lot do domu, załatwimy dla Ciebie prywatny odrzutowiec. 

Sky is the limit…

Ibiza Secret Life Team.

Scroll to Top