Wieczory panieńskie i kawalerskie na Ibizie

Wieczory kawalerskie i panieńskie

Ibiza to idealne miejsce na wyjazd kawalerski lub panieński.

Ten ekscytujący czas przed ślubem warto spędzić z najlepszymi przyjaciółmi, pozwalając sobie w pełni zanurzyć się w nocnym życiu Ibizy.

Zakwaterowanie na Ibizie

Posiadamy szeroką ofertę: od bardzo luksusowych willi po prywatne apartamenty na Ibizie. W zależności od Twoich preferencji, pomożemy Ci znaleźć najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. 

Wille na wynajem Ibiza
Transfery lotniskowe Ibiza

Jak przemieszczać się po wyspie

Prywatny kierowca, dowolnie wybranym przez Ciebie samochodem, może być do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu by zawieźć Cię w dowolne miejsce na wyspie. Na każdym kroku – od przybycia na lotnisko do odlotu. 

Życie nocne i imprezy

Zarezerwujemy miejsca w klubach w strefach VIP, podpowiemy jak ciekawie spędzić czas w ciągu dnia i gdzie wybrać się na kolację.

Jeżeli wolisz zorganizować przyjęcie w wynajętej willi, możesz na nas liczyć. Zorganizujemy DJ’a, nagłośnienie, catering i wszystko o czym tylko zamarzysz. 

Polecane kluby na Ibizie

Atrakcje i wypoczynek

W ciągu dnia mamy do wyboru szereg opcji niekończącej się zabawy. Od czarteru jachtu, aby zobaczyć piękno naszej wyspy od innej strony, po wycieczki jeepem lub quadami. 

Możliwości są nieograniczone, więc puść wodze fantazji i skonsultuj z nami czego pragniesz, a my dołożymy wszelkich starań, aby Twoje życzenia się spełniły.

Dzień przed powrotem do domu

Zanim wrócisz do rzeczywistości, zalecamy relaksujący dzień, aby uzdrowić umysł i ciało. 

Współpracujemy z fantastycznymi ludźmi, którzy specjalizują się w różnych metodach uzdrawiania ciała i ducha.

Od mistrzów holistycznego masażu, po wykwalifikowane pielęgniarki, które podadzą Ci kroplówkę witaminową, aby odżywić Twoje ciało po kilku ciężkich nocach na Ibizie.

Yoga, medytacje, breathwork Ibiza
Scroll to Top