Eleganckie i nowoczesne

Możliwości transportu

Ibiza jest niewielką wyspą, po której poruszać się można na wiele sposobów. Najwygodniej oczywiście samochodem, w wybranej przez Ciebie formie. Poniżej znajdziesz proponowane przez nas formy transportu. Jeśli nie znalazłeś odpowiedniej to nie wahaj się z nami skontaktować!

Transfery lotniskowe Ibiza

Transfery

Transfery osób i grup z lotniska do miejsca zamieszkania oraz później z dowolnego punktu na wyspie w dowolne miejsce. O każdej porze dnia i nocy, tak abyś nie musiał się niczym martwić. 

Prywatny szofer

Dla bardziej wymagających klientów, którzy cenią sobię wygodę i prywatność, proponujemy usługę prywatnego szofera, który dostępny będzie dla Ciebie non stop, w wybranym przez Ciebie czasie. 

Prywatny szofer Ibiza
Wynajem samochodów Ibiza

Wynajem samochodów

Jeżeli wolisz zwiedzać Ibizę własnym samochodem, poniżej kilka przykładów, które oferujemy. Na życzenie, możemy zaproponować wiele innych modeli. 

Prywatne samoloty

Gdziekolwiek jesteś i dokądkolwiek chcesz lecieć – możemy zorganizować odrzutowiec na najbliższe lotnisko oraz transfer z niego w dowolne miejsce. Współpracujemy bezpośrednio z właścicielami i operatorami odrzutowców. 

Cena, którą otrzymasz, obejmuje wszystko: wynajęcie odrzutowca, paliwo, opłaty za lądowanie, opłaty manipulacyjne, catering, otwarty bar. Zorganizujemy Twój lot tak, abyś nie musiał niczym się martwić. W zależności od liczby pasażerów oraz destynacji możemy zaoferować samoloty śmigłowe lekkie lub duże jednostki, które mogą przelecieć cały glob.

Wynajem prywatnych samolotów Ibiza
Scroll to Top