Opis willi

Willa Ibiza 12

Wspaniała willa emanująca elegancją Hollywood Hills znajduje się na wzniesieniu nad miastem Ibiza, z rozległymi widokami na Park Narodowy Salinas, miasto Ibiza i Morze Śródziemne. Idealnie umiejscowiona, zapewniająca wygodę i maksymalną prywatność, w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji na Ibizie. To wspaniała rezydencja o powierzchni 1000 m2 z ośmioma sypialniami. Wielopoziomowa willa z basenem bez krawędzi i tarasami wyposażonymi w luksusowe meble ogrodowe.

Otwarta część dzienna została niedawno powiększona o bar i stół bilardowy. Ten dodatek łączy obszary wnętrza domu z zadaszonym tarasem i tarasem przy basenie, płynnie łącząc wnętrze i zewnętrze. Ta wzajemna łączność jest wzmocniona dzięki systemom muzycznym Sonos, które bez trudu łączą tarasy przy basenie, sypialnie, a stojące głośniki B&O obsługują salon. Dom został zaprojektowany z myślą o dobrej zabawie, ze szczególnym uwzględnieniem obszarów wspólnych, takich jak bar i nowa sala rozrywkowa z 75-calowym telewizorem. W 2023 r. willa będzie wyposażona w najnowocześniejszy system rozrywki na świeżym powietrzu, obejmujący wysuwany gigantyczny ekran, który wznosi się z tarasu aby zapewnić gościom najlepsze wrażenia podczas oglądania wydarzeń sportowych lub wieczorów filmowych na świeżym powietrzu.

Zbudowany na wzgórzu, z widokiem na miasto Ibiza i południowe wybrzeże, podzielony taras zapewnia możliwość rozrywki na świeżym powietrzu. W ogrodzie zbudowano nowy taras z zacienionym stołem, który może pomieścić 16 osób i który jest obsługiwany przez zupełnie nową modułową kuchnię na świeżym powietrzu oraz grill pomieszczeniem składającym się z lodówki, zamrażarki i maszyny do lodu.

Każda sypialnia ma swój własny charakter, oferując niezależność z łazienkami i maksymalizując wspaniałe widok. Wszystkie sypialnie wyposażone są w luksusowe materace Vispring zapewniające najwyższy poziom snu i wszystkie wyposażone są w wysokiej klasy rozwiązania rozrywkowe, w tym 55-calowy telewizor z pełnym pakietem telewizji Sky oraz konsolę do gier Playstation.

Piękna, zaciszna fasada oferuje wyjątkową kombinację zachęcających basenów, kaskad i elementów wodnych, prezentując mnóstwo luksusowych przestrzeni do relaksu, w tym tarasy słoneczne z kanapami, leżakami i trawnikiem z barem na świeżym powietrzu.

Goście mogą korzystać z rowerów elektrycznych, dzięki którym mogą odkrywać pobliskie tereny

8

Ilość sypialni

16

Maksymalna ilość gości

7

Ilość łazienek

1 prywatny

Basen

Sala fitness

Siłownia

Tak

Ogród

Tak, prywatny parking

Parking

Grill i kuchnia na tarasie, rowery elektryczne

Dodatkowe udogodnienia

Scroll to Top