Opis willi

Willa Ibiza 9

Willa położona jest na wzgórzu Can Pep Simo / Cap Martinet, zaledwie pięć minut od przystani Botafoch na Ibizie i słynnych klubów nocnych Lio i Pacha. Ta nieruchomość premium łączy w sobie klasyczny, minimalistyczny design z wysokiej klasy udogodnieniami i niezrównanym widokiem: magiczne słońce Ibizy, morze, piękna zatoka Talamanca i wyjątkowe zachody słońca są częścią codziennej rutyny w Villa Equis. Winda zabierze Ciebie i Twoich gości na prywatny taras na dachu 360°. gdzie wyjątkowe zachody słońca podziwiać można z własnego Sky Baru. Willa z tak doskonałą lokalizacją, zapewniła już wyjątkową gościnność kilku znanym międzynarodowym osobistościom, które były w pełni usatysfakcjonowane pod każdym względem. Biała, trzypiętrowa willa z otwartymi i zalanymi światłem pokojami już od wejścia prezentuje się szczególnie elegancko. Nic zbędnego nie odwraca uwagi od umiejętnie zainscenizowanego widoku na zatokę i pozwala oczom wędrować aż do starego miasta Ibizy, Dalt Vila.

Panorama morza jest w pełni zintegrowana z otwartą częścią dzienną i jadalną. Jeśli otworzysz duże okna, basen bez krawędzi będzie wyglądał jak naturalne przedłużenie części dziennej. Zewnętrze staje się wnętrzem i odwrotnie.

Przestrzeń na świeżym powietrzu zachęca do orzeźwiającej kąpieli w basenie i relaksu . W willi tej oferujemy cztery wysokiej jakości sypialnie na dwóch pierwszych piętrach dla maksymalnie ośmiu osób, wszystkie z łazienkami, telewizorami Smart TV, kolorowym oświetleniem LED i garderobami. Dwa główne apartamenty mają także wolnostojące wanny, otwarte łazienki i dostęp do prywatnego tarasu z zachodem słońca.

Trzecie piętro, oprócz cichej części biurowej, posiada własny Skybar i taras na dachu 360°, który oferuje wspaniałe widoki na morze śródziemne, stare miasto Ibiza i góry Cap Martinet w dzień i w nocy. W odległości spaceru można znaleźć plażę Talamanca, Pacha Beach Resort Destino i niektóre z najlepszych restauracji na wyspie, takie jak Sa Punta, Patchwork, Ginger czy Nobu. Samochodem do miasta Ibiza jest mniej niż pięć minut. Prywatny parking, w pełni wyposażona kuchnia, 400 m2 powierzchni mieszkalnej i system alarmowy objęty ochroną to tylko niektóre z udogodnień. Doskonała lokalizacja w połączeniu z takim widokiem jest również rzadkością na pięknej Ibizie i sprawia, że ta willa jest Twoim idealnym domem na Ibizie.

4

Ilość sypialni

8

Maksymalna ilość gości

4

Ilość łazienek

1 prywatny

Basen

Brak

Siłownia

Tak

Ogród

Tak, prywatny parking

Parking

Widok na morze, Skybar

Dodatkowe udogodnienia

Scroll to Top